Hybridní (elektro-akustické) bicí

 • 50.000 Kč
 • Vloženo: 22/06/2020
  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský, Česká republika

Prodám hybridní (elektr-akustické) bicí

Základ tvoří sada Tama Rockstar a činely Paiste (+ jeden Meinl), většinou řady Signature, montované na rampu a 2 samostatné stojany. Místo blan jsou instalovány cvičné síťky (bezzvučné) se snímači (triggery) propojené s modulem Carlsbro Commander 130. Sada nabízí veškeré výhody elektronických bicích a zároveň odstraňuje jejich nedostatky: Pocit hry je stejný jako na klasickou sadu, paličky se od sítěk dokonce odráží o něco lépe. Počet činelů zde naopak není omezen, většina modulů vám nabídne obvykle 2x crash a 1 ride, navíc s omezenými možnostmi hry (ne všechny rozlišují údery bell, flat a crash a často nejdou chytit (zatlumit). Odpadá věčný problém s laděním dvou kopáků kvůli identickému zvuku, sada nabízí profesionální zvuk a na koncertech není problém s nazvučením - zvukař vám nad hlavu pověsí maximálně dva overheady a vy mu píchnete kolík do mixu, toť vše. Kvalitní zvuk zaručen, každý buben si modulem navíc můžete nastavit, jak chcete. Pokud z jakéhokoli důvodu budete chtít bicí změnit zpět na klasické (akustické), stačí prostě síťky vyměnit za blány a hotovo - vhodné např. do zkušebny, kde nechcete přeřvat zbytek kapely. I na blány pak můžete připevnit snímače a na koncertech vám pak z PA dál půjde profi zvuk.

Sada bicích Tama Rockstar obsahuje:
-----------------------------------
2x kopák 22", 1x virbl 14" se stojanem Tama, malý (13") a velký (14") tom s držáky, floor tom (kotel) 16", rampu Amati se 4 rameny na činely, stojan na činel Basix (šibenice), rovný stojan na činel Amati, stojan na hi-hat Sonor.

Sada činelů obsahuje:
---------------------
Hi-hat Paiste Sound Edge (zastřižený horní plech), Paiste Signature Full crash 16", Paiste Signature Power crash 18", Signature Reflector Bell ride 22", čína Paiste Twenty 20", mini-čína Meinl Classics 14". Signature patří ke špičkovým řadám od Paiste, Twenty ke středním, ten Meinl k nižším-středním.

Dále ke všemu dostanete:
------------------------
Nový bicí modul Carlsbro Commander 130 se zdrojem, sběrnicí a návodem (ještě v záruce), ke každému bubnu trigger domácí výroby (žádný strach, fungují bezvadně), sadu blan Evans, skládací pódium pod bicí (na fotce), 1 pad domácí výroby se snímačem a kabelem do modulu, přídavné rameno na stojan na činel, klíč na šrouby

Při současných cenách by nové stály dle mého nejlepšího odhadu kolem 80 000.

Sdílet inzerát

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Užitečné informace

 • Vyhněte se platbám předem, domluvte si s prodávajícím zaslání zboží na dobírku nebo osobní odběr.
 • Při vyzvednutí zboží na dobírku prověřte kompletnost dodávky ještě na poště nebo u dopravce.

Podobné inzeráty

 • Buben se stojánkem a palickami

  Buben se stojánkem a palickami

  Bicí Praha (Hlavní město Praha) 15/09/2020 3.200 Kč

  Nový bubínek bez známek poškození puvodni cena celkem cca 7000

 • Prodám nové bicí Tornado red

  Prodám nové bicí Tornado red

  Bicí Ledečko (Středočeský) 29/07/2020 Cena dohodou

  Prodám nové bicí značky Tornado. Byl to nevhodný dárek a proto bicí prodáváme. Byly párkát odskoušené,ale jinak jsou naprosto neponičené. Cena od 4500-5000,- podle rychlosti jednání. Volejte na tel. 603 350 813

 • Alesis DM10 MKII Pro Kit SET

  Alesis DM10 MKII Pro Kit SET

  Bicí (Hlavní město Praha) 06/07/2020 22.500 Kč

  koupeno v říjnu 2019. V záruce, hrané pouze ve zkušebně.